facebook twitter Google Plus
Günebakan 4. Bölüm Fragmanı (2 Ağustos Pazar)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Günebakan 4. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Günebakan 4. Bölümü ile 2 ağustos 2015 Pazar akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında sizlerle... Günce ve Rüzgar uzun bir paraşüt yolculuğundan sonra hiç bilmedikleri bir yere iniş yapmışlar ve kaybolmuşlardır. Rüzgar nişanlı olduğundan dolayı Günce açılamaz duygularını söyleyemez fakat Rüzgar aşk itirafıyla Günce'yi şaşırtır. Yeni bölümde aileler Günce ve Rüzgar'ı bulabilecek mi?
Günebakan dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Günebakan 4. Bölüm Fragmanı (2 ağustos Pazar) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Günebakan dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Günebakan 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Günebakan 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Günebakan 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Günebakan ne zaman ,GüneBakan son eklenen fragmanı,GüneBakan fragmanı,GüneBakan yeni bölüm fragmanı,GüneBakan son bölüm fragmanı, Günebakan 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Günebakan 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Günebakan 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Günebakan 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Günebakan 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Günebakan 4. Bölüm Fragmanı özeti