facebook twitter Google Plus
Günebakan 3. Bölüm Fragmanı (26 Temmuz Pazar)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Günebakan 3. Bölüm Fragmanı özeti: Genel hikayenin özeti ise şöyle; Babasının ticari emelleri için kız kardeşi Rüya`nın evlendirilmesine razı olmayan Rüzgâr, kendisini feda edip Belediye başkanının kızı Esra ile nişanlanmayı kabul eder. Yıllardır Rüzgar ile Günce hiç görüşmemişken tamda Rüzgar'ın nişanlanacağı gece Günce kasabaya gelmiştir.
Atv'nin sevilen dizisi Günebakan 3. Bölümü ile 26 temmuz 2015 Pazar akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında sizlerle...

Günebakan dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Günebakan 3. Bölüm Fragmanı (26 Temmuz Pazar) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Günebakan dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Günebakan 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Günebakan 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Günebakan 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Güne Bakan ne zaman ,Güne Bakan son eklenen fragmanı,Güne Bakan fragmanı,Güne Bakan yeni bölüm fragmanı,Güne Bakan son bölüm fragmanı, Günebakan 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Günebakan 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Günebakan 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Günebakan 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Günebakan 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Günebakan 3. Bölüm Fragmanı özeti