facebook twitter Google Plus
Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Gani Müjde'nin yazdığı yeni bir dizi geliyor, Günebakan çok yakında atv ekranlarında olacak. Dizinin konusu kasabanın yakınında ayçiçek tarlaları olarak Reşat kızı Rüya'yı başkanın oğlu ile evlendirmek ister. Babasının ticari emelleri için evlendirilmesine razı olmayan Rüya'nın kardeşi Rüzgar kendini feda eder ve belediye başkanının kızı Esra ile nişanlanır.
Günebakan dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Günebakan 1. bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Günebakan dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Günebakan fragman, Günebakan tanıtım, Günebakan dizisi, Günebakan atv, Günebakan 1. bölüm fragmanı, Günebakan bölümleri, Günebakan oyuncuları, Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Günebakan 1. Bölüm 2. Fragmanı özeti